Jaunumi

6 minūtes jaunam sākumam

2018.gada 1.februārī no pulksten 17.00 klubā “Cita Opera” (Parka ielā 2a, Alūksnē) aicinām uz Latvijā jaunu kopīgas ziedošanas pasākumu “Ziedotāju aplis”, kurā 3 lieliski projektu autori sešās minūtēs pastāstīs, kā Jūsu atbalsts var palīdzēt īstenot skaistas ieceres!

Ja arī prātā ir doma ”ko gan mainītu mans nelielais ziedojums”, piedalieties! Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz var paveikt kopīga ziedošana!

Neformālā gaisotnē būs iespējams satikt citus apkaimes labvēļus un trīs projektu autorus, kurus izvirzījusi Alūksnes un Apes novada fonda valde. Katras iniciatīvas autoram būs dotas sešas minūtes prezentācijai un sešas minūtes publikas jautājumiem. Pēc prezentācijām projektu autori pametīs telpu, un sāksies ziedojumu solīšana. Ziedot varēs gan klātienē, gan ar pārskaitījumu pēc pasākuma.

1.februārī vārds tiks dots trim projektu autoriem no Alūksnes un Apes novadiem.

  • Mālupes rokdarbnieku grupa "Annele" vēlas iegādāsies adāmmašīnu un Latvijas simtgadē apdāvināt sirmgalvjus ar adītām šallēm.
  • Biedrības "Astes un Ūsas" cilvēku sens sapnis ir izflīzēt iekštelpu suņu voljerus, lai uzkopšanas darbi gan dzīvnieku mājas iemītniekiem, gan brīvprātīgajiem būtu gandrīz nemanāmi.
  • Diana Liepiņa un Irēna Meistere no Apes apņēmušās izveidot barona fon Delviga kādreiz tik cēlās un tagad strauji zūdošās Apes muižas maketu.

    PROJEKTU IDEJU APRAKSTS


Lai būtu droši, ka Ziedotāju apļa pasākumā tiksiet pie sēdvietas un vīna glāzes, aicinām pieteikties līdz 30. janvārim pa tālruni 28642250 vai raksot uz e-pastu aluksnesapesfonds@gmail.com.

Ziedotāju aplis Alūksnē notiks pirmo reizi. Ideja pārņemta no angļu kolēģiem, bet Latvijā nesen veiksmīgi īstenota Talsos, Limbažos un Valmierā, kopumā divu stundu laikā piesaistot vairāk nekā 10000 eiro.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums