Jaunumi

Ādolfa Liepaskalna piemiņas pasākums

2020. gada 15. jūlijā astoņi Alūksnes un Apes novada fonda pārstāvji kopā ar kuplu pulku citiem viesiem piedalījās izcilā soļotāja Ādolfa Liepaskalna piemiņas pasākumā par godu sportista 110 gadu jubilejai.

Atceres pasākums iesākās pie Ādolfa Liepaskalna piemiņas akmens Alsviķu pagasta Karvā ar simbolisku soļojumu pa liepu aleju, muzikāliem priekšnesumiem, dažādām uzrunām par atmiņām un Liepaskalna gaitām, kā arī ziedu nolikšanu pie piemiņas akmens.
Paldies visiem, kas dalījās interesantajos stāstos - Alūksnes novada domes priekšsēdētājam Arturam Dukulim, Alsviķu pagasta pārvaldes vadītājai Ingrīdai Sniedzei, Apes novada domes priekšsēdētāja vietniecei Astrīdai Harju, Maijai Miķelei, Harijam Buliņam, Jānim Polim, Guntim Liepaskalnam! Tāpat arī pasākuma vadītājiem Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas vadītājai Sanitai Eglītei un sporta darba organizatoram Vilnim Veļķerim!
Atklājās, ka dažas kundzes ar Ā.Liepaskalnu ir pat dejojušas ballēs.
Pēc tam viesi devās uz piemiņas brīdi Opekalna kapsētā, kur guldīts Ā.Liepaskalns un viņa ģimene. Tur viesus uzrunāja Alūksnes un Apes novada fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece, Alūksnes un Apes novada fonda brīvprātīgā Vizma Supe, Apes tautas nama vadītāja Ilva Sāre, Apes novada domes priekšsēdētāja vietniece Astrīda Harju, Opekalna ev.lut. baznīcas draudzes mācītājs Vilnis Sliņķis. Piemiņas brīdis noslēdzās ar ziedu nolikšanu un svecīšu aizdegšanu, kā arī kafiju un svētku kliņģeri pie Opekalna ev.lut. baznīcas.

Paldies Alūksnes novada pašvaldībai, Apes novada pašvaldībai, Alsviķu pagasta pārvaldei un Opekalna ev.lut. baznīcas draudzei par šo lieliski organizēto piemiņas pasākumu!

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums