Jaunumi

Aicinām atbalstīt 16. projektu konkursu!

Nodibinājums „Alūksnes un Apes novada fonds” šogad izsludinās 16. projektu konkursu. Projektu konkursa mērķis ir atbalstīt dažādas ilgtspējīgas iedzīvotāju iniciatīvas. Tā ir lieliska iespēja dzīves kvalitātes un apkārtnes uzlabošanai Alūksnes un Apes novados. Projektus varēs iesniegt biedrības, nodibinājumi, neformālas iedzīvotāju grupas (vismaz 3 cilvēku sastāvā), reliģiskas organizācijas un arodbiedrības.

Taču šobrīd, lai būtu iespēja finansiāli atbalstīt vietējo iedzīvotāju ieceres, aicinām ikvienu no jums individuāli, kā arī ģimenes, uzņēmējus un darba kolektīvus, ziedot! Ziedojot šim mērķim vismaz 30,00 eiro apmērā, jūs kļūsiet arī par komisijas locekli, gūstot iespēju vērtēt iesniegtos projektus.

Aicinām iesaistīties arī vietējos uzņēmumus, līdzfinansējot projektu konkursu un kļūstot par galvenajiem sadarbības partneriem! Vēršam uzmanību, ka uzņēmumiem, ziedojot šim mērķim vismaz 3000,00 eiro, ir iespēja veidot arī savu projektu konkursu, ko administrēs „Alūksnes un Apes novada fonds”.

Projektu konkursam šobrīd pieejami 2000,00 eiro, kas piesaistīti divu gadu laikā. Kopumā visu iepriekšējo 15 projektu konkursu laikā Alūksnes un Apes novados atbalstīti 145 projekti, to kopējā summa 68 500,00 eiro.

Atceroties iepriekšējos Fonda izsludinātos projektu konkursus, atbalstītas tādas inicitīvas kā „Pūriņš Alūksnes novada jaundzimušajiem”, ko aizsāka Alūksnes pilsētas pensionāru biedrība „Sudrabs”, „Droša un radoša vide mūsu bērniem Vidagā”, ko īstenoja Vidagas pirmsskolas grupas vecāki sadarbībā ar biedrību „Pagasta attīstības grupa „Vireši””, „Šūpoļu atjaunošana Jaunannas Zaķusalā”, ko īstenoja neformālā iedzīvotāju grupa „Jaunannas pagasta attīstībai” sadarbībā ar biedrību „Interešu centrs „Jaunanna”. Tāpat arī projekts “Attīstošās rotaļlietas un sporta inventārs pirmsskolas grupas bērniem”, ko realizēja vecāki Jaunlaicenes pamatskolai, projekts „Neformālā laboratorija „No rotaļām uz zināšanām””, ko paveica Projektu un iniciatīvu darbnīca „10 kW radošu citronu”, projekts „Jāzepa Vītola uzvalks”, ko realizēja Gaujienas Jāzepa Vītola fonds un ļoti daudzi citi.

Ziedojumus šī projektu konkursa atbalstam gaidīsim līdz 15.aprīlim, tomēr arī vēlāk esat aicināti ziedot nākamajiem projektu konkursiem un Fonda labdarības akcijām!

Informācija par projektu pieteikšanu 16. projektu konkursam sekos vēlāk.

Bankas konta rekvizīti ziedojumiem:
Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Konts: LV96UNLA0050019750651
Mērķis: „Ziedojums Fonda projektu konkursiem”

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums