Jaunumi

Aicinām pieteikt idejas Ziedotāju aplim!

Uzaicinām Alūksnes un Apes novada organizācijas, neformālas grupas un individuālus cilvēkus pieteikties Latvijā jaunam līdzekļu piesaistes pasākumam „Ziedotāju aplis” (Giving Circle)!

Ziedotāju aplī 2018.gada 1.februārī Alūksnē pulcēsies trīs projektu autori un vietējie ļaudis, lai klātienē draudzīgā atmosfērā kopīgi saziedotu naudu šo projektu īstenošanai.

Kādas projektu idejas tiek gaidītas?
• Projekts izglītības, sporta, kultūras, labdarības, sociālās iekļaušanas, vides sakārtošanas u.c. jomā vērsts uz sabiedrisku labumu.
• Projekts tiek īstenots Alūksnes un/vai Apes novadā.
• Projekta budžets netiek ierobežots.

Trīs izvēlēto projektu autori vai pārstāvji 1.februārī tiks aicināti precīzi 6 minūšu laikā izklāstīt savu projekta ideju, lai ieinteresētu sanākušos ziedotājus. Projektu autoriem AANF sniegs konsultācijas prezentācijas sagatavošanās procesā 29.janvārī notiks izmēģinājumu prezentācijas, lai pirmo lampu drudzi visi kopā pārvarētu pirms īstā “Ziedotāju apļa”.

Dalība pasākumā ir organizāciju iespēja ne vien iegūt finansējumu projektam, bet arī pievērst uzmanību organizācijas mērķiem un veidot ciešāku un personiskāku saikni ar atbalstītājiem.

Projekta idejas izklāstu (aprakstot, kas un kāpēc tiks darīts, cik tas izmaksās) brīvā formā aicinām iesniegt līdz 2018.gada 15.janvārim, rakstot uz e-pastu aluksnesapesfonds@gmail.com vai atnesot uz mūsu biroju Alūksnes novada Sabiedrības centrā, Alūksnē, Dārza ielā 8a.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums