Jaunumi

Atskats uz oktobrī aizvadītajām projekta “Dilemma-radītājs vai darītājs?” aktivitātēm

Oktobrī aizvadītas divas radošas projekta “Dilemma-radītājs vai darītājs?” aktivitātēs.
18.10. pulcējāmies Alūksnē, lai kopā ar Alūksnes novada skolu pārstāvjiem piedalītos radošās domāšanas attīstīšanas, ideju ģenerēšanas treniņā kopā ar organizācijas “MeYou.One” treneri Ievu Johansson. Treniņa laikā jaunieši padziļināti pētīja savas vērtības un kāpēc svarīgi sākt plānot no šī skatu punkta, iepazinās ar dažādām metodēm ideju ģenerēšanai, lai varētu dalīties tālāk ar saviem skolas biedriem.
Dažas atziņas no jauniešiem:
“Jādara ar prieku. Jācenšas īstenot savas idejas.”
“Jādara nevis tā, lai būtu, bet tā, lai patiktu.”
“Padalīšos ar skolas biedriem ar izpratni, ka vajag saprast kādas ir tavas vērtības, būt atvērtam un nebaidīties izteikt viedokli.”
25.oktobrī kopā ar Alūksnes novada jauniešiem devāmies iepazīt radošās industrijas, ciemojoties pie vietējās drukas studijas “Impress” līdzīpašnieces, uzņēmējas un radošas personības Elīnas Salakas. Kopīgās sarunās uzzinājām kā viņa izvēlējusies uzsākt uzņēmējdarbību, ar kādam grūtībām nākas saskarties, ko novērtē visvairāk un vēl daudz citas atbildes uz jauniešiem interesējošiem jautājumiem. Vēlāk kopīgā meistarklasē veidojām radošas uzlīmes, kuru komplektu katrs jaunietis varēja paņemt līdzi.
Daži iespaidi no jauniešiem:
“Iespaidi bija lieliski. Ļoti patīk viņu darbi. Liekas episki, ka to visu dara tikai divas māsas.”
“Bija jautri un izglītojoši. Patika šādi pavadīt laiku.”
“Neaizmirsīšu, ka pats var izveidot savu biznesu.”
Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3. 4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums