Jaunumi

Iegādājies Ziemassvētku kartiņu komplektu un ziedo Labdarības akcijai “Palīdzēsim Ukrainas tautai!”

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” nes vēstījumu Ziemassvētkos ar sniegotām Antarktikas ziemas noskaņas fotogrāfijām! Tās tapušas visattālākajā Ukrainas punktā- Ukrainas Antarktikas stacijā, Argentīnas salu arhipelāgā, Antarktīdā.
Fotogrāfiju autors Sergijs Glotovs - biologs, Ukrainas Nacionālās Zinātņu akadēmijas Valsts Dabas vēstures institūta muzeja jaunākais pētnieks. Jau 6 mēnešus Sergijs strādā Ukrainas Antarktikas ekspedīcijas sastāvā, kā ziemas biologs. Paralēli zinātniskajai darbībai viņš aizraujas ar fotografēšanu.
Ar savām fotogrāfijām Sergijs Glotovs pievienojas brīvprātīgo iniciatīvām Ukrainā un ārvalstīs, lai vāktu līdzekļus bruņoto spēku vajadzībām un humanitārajiem projektiem. Izveidojis labdarības fotoizstāžu sēriju attālinātā formātā: "BALTĀS KRĀSAS KONTINENTS" vai Ukraina Antarktikā (Antarktikas ainavas, Ukrainas Antarktikas stacija Akademik Vernadskyi, Antarktīdas daba un dzīvnieku pasaule). Kopš 2022. gada sākuma Sergijs Glotovs piedalījies Serhija Paradžanova mākslas festivālā Ļvivā un 8. starptautiskajā ukraiņu kultūras festivālā Ukraina Fest 2022, kas notika Spānijā.
Iegādājoties Ziemassvētku kartiņu komplektu un ziedojot Labdarības akcijai “Palīdzēsim Ukrainas tautai!”, kopīgi atbalstīsim ievainotos un Rivnas kara hospitālī ievietotos Ukrainas aizsargus – tēvus, vīrus un dēlus – kuru ārstēšanai nepieciešami medikamenti vairāk nekā 10 000,00 EUR vērtībā.
Mēs par mieru pasaulē!
Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums