Jaunumi

Izzinām radošumu

Lai attīstītu radošumu, nav peļami izzināt, no kurienes tas rodas, kā veidojas un attīstās mūsu smadzenēs. Vai radošums ir tikai izredzēto priekšrocībā, vai tomēr to var attīstīt ikviens no mums?

Psihoterapeite Dr. Ingrīda Rateniece iepazīstinās ar radošuma izcelsmi un piedāvās radošumu rosinošu praktisko darbnīcu. Būsim priecīgi satikt ikvienu interesentu - jo dažādāk, jo labāk! Novērtēsim, ja pieteiksiet savu dalību te.

Nodarbība notiek Alūksnes un Apes novada fonda (AANF) projekta "Radošā potenciāla skola" laikā, kura mērķis ir stiprināt Alūksnes un Apes novadu NVO kapacitāti, meklējot jaunus darbības un sadarbības veidus gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Līdz šim NVO, pašvaldību pārstāvji un vietējie uzņēmēji tikušies pasākumā „Sadarbības degustācija”, AANF, biedrības „Apes Attīstības Atbalsta klubs” un Latvijas Neredzīgo biedrības Alūksnes pārstāvji iepazinuši iedvesmojošus sadarbības piemērus Zviedrijā. LĪdz 2018,gada maijam uz apmācībām pulcēsim NVO līderus un brīvprātīgos, aicināsim drosmīgos īstenot savus eksperimentāli radošos sadarbības projektus. Decembrī un martā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties līdzīgās radošuma attīstīšanas darbnīcās, bet projekta noslēgumā apkoposim jauniegūto pieredzi, metodes, veiksmes un izaicinājumus drukātā un internetā pieejamā materiālā, lai vērtīgais nepaliktu tikai mūsu atmiņā.

Projektu finansiāli atbalsta Ziemeļvalstu Ministru padome un Alūksnes novada pašvaldība.


Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums