Jaunumi

Nodibinājums ''Alūksnes un Apes novada fonds'' saņem 500 euro atbalstu sociālās jomas projekta īstenošanai

Nodibinājuma "Alūksnes un Apes novada fonds" projekts guvis Lielbritānijā reģistrētās labdarības organizācijas "Giving for Latvia" ("GfL") atbalstu un tā rezultātā 35 bērniem un 10 vecākiem no Alūksnes novada sociālā riska ģimenēm būs iespēja skolēnu Ziemassvētku brīvdienās - 29.decembrī apmeklēt Zinātnes centru "Z(in)oo" Cēsīs.

"GfL" jau vairākus gadus ar ziedojumiem ir atbalstījusi pašvaldību un nevalstisko organizāciju krīzes centrus bērniem, iegādājoties dažāda veida inventāru, aprīkojumu, aparatūru un mācību materiālus. Šogad "GfL" izsludināja pieteikšanos uz atbalsta saņemšanu sociālās jomas projektiem bērniem un ģimenēm ar bērniem, kas nonākušas krīzes situācijās. Šoreiz projekta nolikums paredzēja atbalstu ne tikai inventāra un aprīkojuma iegādei bērnu krīzes centriem, bet arī ekskursiju organizēšanu. Tādēļ Alūksnes un Apes novada fonds (AANF) izmantoja šo iespēju un iesniedza projektu ar mērķi - palīdzēt Alūksnes novada sociālā riska ģimenēm ar bērniem gūt neaizmirstamas un aizraujošas izjūtas Ziemassvētku laikā un radīt iespēju šo ģimeņu vecākiem saturīgai brīvā laika pavadīšanai kopā ar savām atvasēm.

Zinātnes centrs ir viens no populārākajiem galamērķiem daudzām ģimenēm no visas Latvijas, tomēr ne visas ģimenes to var atļauties, tādēļ šī projekta ietvaros tiks piepildīti ne tikai Alūksnes novada sociālā riska ģimeņu bērnu sapņi, piedaloties neaizmirstamā vienas dienas ekskursijā, bet arī dota iespēja bērnu vecākiem izrauties no ikdienas rūpēm un pavadīt priekpilnu un aizraujošu dienu kopā ar saviem bērniem.

Tā kā "GfL" atbalsts projekta īstenošanai ir 500 euro, kas nosedz transporta un Zinātnes centra apmeklējuma izmaksas, ar to nepietiek, lai ģimenēm ar bērniem ekskursijas dienā varētu nodrošināt arī siltas pusdienas. Pusdienām nepieciešami tikai 135 euro, tādēļ AANF lūdz ikvienu, kas vēlas palīdzēt un atbalstīt novada ģimenes, ziedot, pārskaitījuma mērķī norādot "Palīdzēsim Alūksnes un Apes novada ģimenēm - ekskursija". Ja ziedotāji būs aktīvi un tiks saziedota lielākā summa nekā nepieciešams, tā tiks izmantota AANF labdarības projektā "Palīdzēsim Alūksnes un Apes novada ģimenēm", sniedzot atbalsu tām ģimenēm un tad, kad tas būs visvairāk nepieciešams.Bankas konta rekvizīti ziedojumiem:

Nodibinājums "Alūksnes un Apes novada fonds"

Reģ. Nr. 40008090271

Banka: AS SEB Banka

Kods: UNLALV2X

Konts: LV96UNLA0050019750651Ziemassvētku laiks ir laiks, kad mēs visi domājam labas domas un darām labus darbus, un, kādēļ gan lai tieši šis brīdis nebūtu tas, kad mēs visi palīdzam piepildīt kāda bērna sapni!
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums