Jaunumi

Prāta laboranti saziedo 8 labiem darbiem

Nu jau tradicionālajā labdarības erudīcijas spēlē "Prāta laboratorija" dalībnieki šosezon 8 ikmēneša spēlēs un vienā Apes pilsētas svētku spēlē ziedojuši 2308,3 eiro.
Šādi dalībnieki un organizatori sadarbībā ar Fondu dāvājuši praktiskas lietas Apes Tautas namam, līdzfinansējuši Aleksandra Pelēča bērnu dzejas krājuma “Čabiņš” izdošanu, Mālupes rokdarbnieču klubiņam dāvājuši šujmašīnu, palīdzējuši labiekārtot Apes bērnu laukumu ar karuseli, papildinājuši dzīvnieku mājas “Astes un Ūsas” barības krājumus, dāvinājuši mūzikas instrumentus Apes bērnudārzam, tējkannas un preses abonementus sociālās aprūpes centram “Trapene” un spēles Gaujienas internātpamatskolas audzēkņiem, kā arī snieguši savu artavu iecerei uzstādīt vēsturisko vietrādi Rīga-Tartu-Pleskava Apes centrā.

“Katra “Prāta laboratorijas” sestdiena mums ir īpaši svētki. Jautājumu gatavošana sagādā prieku un nodarbi garajiem vakariem, bet spēles dienas dod enerģijas lādiņu un pozitīvas emocijas vēl visam mēnesim. Gandarījums par interesantu spēli, labiem vārdiem no dalībniekiem un kopīgi saziedoto naudu labiem darbiem Alūksnes un Apes novados ir neizmērojams un spēli turpināsim arī nākamajā sezonā. Jau ir padomā vairāki jauninājumi, lai spēli padarītu interesantāku, plānojam arī izsludināt ideju iesūtīšanu labo darbu pieteikšanai. Spēles veiksmes formula slēpjas sirsnīgumā, kas valda Apes Tautas namā un komandu starpā. Priecē, ka šajā sezonā balvas atbalstītājiem līdzcilvēki, organizācijas un uzņēmumi jau piedāvāja arī paši. Divu sezonu laikā laikam esam radījuši par sevi labu iespaidu. Tas priecē. Gribu īpaši uzteikt Ilvu Sāri, Apes Tautas nama vadītāju, un Dzintru Zvejnieci, Alūksnes un Apes novada fonda priekšsēdētāju, par atbalstu un labo sadarbību spēles organizēšanā,” saka spēles vadītāji Arita un Roberts Zvejnieki.

Organizatori saka milzīgu paldies gan visiem, kas spēli atbalstīja šajā spēlē, gan visas sezonas garumā. Balvas sezonas pēdējās spēles un kopvērtējuma uzvarētājiem bija sagādājuši Alūksnes un Apes novada fonds, Apes Tautas nams, Apes un Alūksnes novada domes, Apes un Alūksnes Tūrisma un informācijas centri, Ināras un Borisa Teterevu fonds, Kristaps Kaulakans no SIA “Wood Studio”, Santa Melece no pirtsbaudas.lv, Vineta Meistere, “Malienas Ziņas”, kuģītis “Marienburg”, plosts “Kaija”, motoklubs “Ape” un Alūksnes Kultūras centrs.

Nākamā “Prāta laboratorijas” spēle plānota augusta ceturtajā nedēļas nogalē, atzīmējot Apes pilsētas svētkus, bet 3.sezona sāksies rudenī ar dažādiem jauninājumiem. 

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums