Jaunumi

Projekts jauniešiem “Dilemma – radītājs vai darītājs?”

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds” (turpmāk AANF) sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru (turpmāk ABJC) drīz uzsāks PuMPuRS projekta “Dilemma – radītājs vai darītājs?” realizāciju, kura mērķis ir mazināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas risku Alūksnes jauniešu vidū, stiprinot jauniešu pašapziņas sajūtu, veidojot pozitīvas savstarpējās attiecības vienaudžu vidū, izzinot karjeras iespēju virzienus, veidojot izpratni par līdzdalību un iesaistoties aktivitātēs ārpus formālās izglītības. Projektā sagaidāmas tādas aktivitātes kā iepazīšanās un sup brauciens pa Vaidavas upi, burgeru meistarklase kopā ar Tvaiks un Ogle īpašniekiem, brančs ar jauniešiem, atskatoties uz jauniešu darbiem vasarā, neformāla tikšanās ar pilotu akadēmijas studentu un ekskursija uz Rīgu, radošās darbnīcas un sarunas ar vietējiem uzņēmējiem, neformālās izglītības apmācības kopā ar pieredzējušiem treneriem un daudz kas cits! Aicinām jauniešus sekot līdzi informācijai par aktivitātēm, kas tiks publicēta AANF sociālajos tīklos un mājaslapā www.aanf.lv, kā arī ABJC sociālajos tīklos (instagram @pa_galms) un mājaslapā www.abjc.lv . Visas aktivitātes tiks nodrošinātas bezmaksas. Vairāk informācijas, rakstot projekta koordinatorei Unai Tomiņa (una.tomina@aluksne.lv).
Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (PuMPuRS).
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums