Jaunumi

Rīkos nebijušu pasākumu – auto izdzīvošanas šovu “Sebežu kauss 2022”

9. jūlijā visi ceļi vedīs uz Malienu, jo “Sebežniekos” notiks Vidzemē nebijis pasākums – auto izdzīvošanas šovs, sagādājot asas izjūtas pašiem braucējiem un skatītājiem. 

Pasākumu organizē auto entuziasts Edijs Gušs no Malienas ar savu domubiedru komandu. “Vienkāršiem vārdiem sakot – čaļi sanāk kopā ar pa vakariem uzlabotām automašīnām, liek tās trasē un mēģina “izdzīvot” līdz šova noslēgumam starp tādiem pašiem ekstrēmistiem. Startā visas automašīnas stājas rindā, visām reizē tiek dots starts, braucēji dodas trasē un pārbauda savas autovadīšanas prasmes un auto izturības spējas. Mērķis – izdzīvot trasē un tikt uz pjedestāla,” stāsta E. Gušs.

Svarīgi, ka sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fondu pasākuma ienākumi tiks novirzīs Alūksnes novada bērniem, kuriem nepieciešama medicīniskā palīdzība, bet finanses neatļauj pilnvērtīgi izveseļoties. Pasākumā kā brīvprātīgie darbosies ukraiņi, kuri šobrīd patvērumu raduši tieši Alūksnē.
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums