Par fondu

Sveicam ar Latvijas valsts augstākā apbalvojuma piešķiršanu!

Par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri iecelts SIA "Vaidens" valdes priekšsēdētājs, SIA "BioMix Balticum" valdes priekšsēdētājs un SIA "Saukas kūdra" valdes loceklis Dainis Aļeksējevs, kurš ir arī viens no lielākajiem Alūksnes un Apes novada fonda ziedotājiem. Sirsnīgi sveicam un esam pateicīgi par sadarbību un nesavtīgajiem ziedojumiem Ukrainas tautai!
Dainis Aļeksējevs aktīvi iesaistījās palīdzības organizēšanā Ukrainai, gan caur mūsu fondu, ziedojot naudas līdzekļus nepieciešamo mantu iegādei Ukrainas cilvēkiem, uzņemot Ukrainas bēgļus, gan izmitinot sev piederošos nekustamos īpašumos, gan dodot darbu savos uzņēmumos Latvijā. Paralēli tam Dainis Aleksējevs arī daudz centies palīdzēt organizēt transportu, lai mūsu labdarības organizāciju savāktās kravas varētu nogādāt Ukrainā. Viņš personīgi ir uzņēmies arī palīdzēt Chernihivas bērnu slimnīcai, kur aktīvi organizēja ziedotāju piesaisti, t.sk., lielāko daļu naudas ziedoja no personīgajiem un savu uzņēmumu līdzekļiem.

Par nopelniem Latvijas valsts labā un par nozīmīgu pilsonisko drosmi un personisko iesaisti, sniedzot nesavtīgu palīdzību Ukrainai, tās karavīriem, civiliedzīvotājiem un ukraiņu bēgļiem Latvijā Triju Zvaigžņu ordeni apbalvots un iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvarotais vēstnieks Polijas Republikā Juris Poikāns.

Valsts augstākajam apbalvojumam Daini Aļeksējevu un Juri Poikānu ieteicis Alūksnes un Apes novada fonds sadarbībā ar Aināru Mežuli un Smiltenes novada pašvaldību!

Foto: Ainārs Mežulis
Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums