Jaunumi

Zināmi 15.projektu konkursa rezultāti

AANF 15.projektu konkursā “Atbalsts iedzīvotāju iniciatīvām” atbalstu guvuši 7 projekti par kopējo summu 2185.88 eiro, no kuriem 145.88 eiro piesaistīti no programmas "A un A novada Jaunie Talanti".

Informācija par atbalstu guvušajiem projektiem.

Ikvienu interesentu aicinām pievienoties mums 28.novembrī pulksten 15.00 Alūksnes novada Sabiedrības centra 2.stāvā uz svinīgo līgumu parakstīšanu. Tā ir iespēja vaigā tikties ar darbīgajiem novadu ļaudīm un ziedotājiem, smelties iedvesmu un novēlēt viņiem sparu ideju īstenošanā. Un varbūt kļūt par daļu no projekta?

Konkursā kopā tika iesniegti 14 projekti, no kuriem 13 izvērtēja komisija locekļi – ziedotāji, 1 fonda Uzraudzības padomes loceklis, 1 uzņēmējs un 1 pašvaldības pārstāvis. 1 projekta pieteikums diemžēl bija neatbilstošs konkursa nolikumam.

15.projektu konkursa jauninājums bija iegūt dubultlielu finansējumu (maksimāli 600 eiro) vienam projektam, ja projekta tapšanā un īstenošanā kvalitatīvi sadarbojas 2 organizācijas. Projektu konkursā šadi bija 3 projekti, un 2 no tiem - “Šūpoļu atjaunošana Jaunannas Zaķusalā” un “Droša un radoša vide mūsu bērniem Vidagā” guva arī vērtētāju ievērību.

Ikviens iesniegtais projekts bija īpašs un nozīmīgs, tāpēc mēs turpinām sadarboties ar projektu iesniedzējiem, lai rastu citus veidus, kā īstenot idejas.

Iesaki draugiem:   Draugiem.lv

Piesakies jaunumu saņemšanai

Aktuālā informācija

​Palīdzēsim Ukrainas tautai!

Alūksnes un Apes novada fonds turpina jau savulaik uzsākto labdarības akciju “Palīdzēsim Ukrainas tautai”. “Atbalsts sniegšanā sadarbojamies ar Alūksnes nova

LASĪT TĀLĀK

Ātrās saites

Seko mums